yazan tarih 2013-04-13

3 sene önce ergenlige yeni adımımı attıgım sıralar,ailece teyzemlere gittik, kalacaktık.kocası yurtdısında oldugu için teyzem bir kızıyla kalıyordu.

gece oldu tuvalete kalktım,sonra ergenliginde getirmiş oldugu bir merakla odasına girmek istedim.en kötü ihtimalle uyanıksa iyi geceler diyip geri yatacaktım.içeri girince teyzem gözlerini actı,gülümsedi gel uyuyamadıysan dedi. bende masumane yaklastım. yataga girdim, malum ev kalabalık ne yaşanabilirdiki.beni cok sevdigi için sarıldı yanagımdan öptü.bende elimi beline götürdüm ve o an çamaşırına elim kaydı.ya tersleyecekti yada karışmayacaktı sonuçta rezil edecek hali yoktu beni gece vakti.

ben çamaşırınında içine dogru soktum elimi ve 45 lik teyzemin gözleri kaydı.yıllardır sevişmedigini düşündüm, 3 5 dk sonra dur dedi. olmaz dedi. dudagımdan öptü git hadi uyu dedi. ben çaresiz gidip uyudum. 2 ay sonra dedemlere gittik tekrar,ev sobalı oldugu için soba yanan odanın kapısı kapalı mutfakta evin diger köşesinde. teyzem çay doldurmaya gidiyor ben mutfaga peşinden koşturuyorum.sakın yaklasma burda olmaz dedi.

bende nerede olacak dedim.senin kız arkadasın yokmu dedi git onunla yap,bende ben seni istiyorum dedim.utanarak. sonra bari öp dedim, bir kere ama dedi. tamam dedim. hemen fermuarımı actım ve egildi ve agzına alıverdi. ben ucuyordum. tabi aklımdada plan yapıp teyzemi becermek istiyordum. ertesi gün alışverişe cıktık,teyzemle konustum eve götüreyim seni dedim.oda neden dedi bende bana bırak dedim.bir bahaneyle teyzemi eve bırakcagıma karar verdik.arabaya bindik,şimdi sus dedim ve arabayı dogru gölün kenarına cektim, ormana. geç arkaya dedim, arka koltuga gectik.

hemen pantolonları cıkarttık, teyzem yine agzına aldı, ben heyecandan ölecek gibi oldum,sonra benim koca yarragı içine aldı. dokundum götüne, ve o göt suanda siktigim 20 lik kızlarda yok. dipdiri ve sertti. üstümde yaklasık 10 dakka zıpladı. dışına cıkmamla boşalmam bir oldu. bembeyaz götüne akıttım. sonra derin bi oh cekti, rahatladım dedi.

Bende rahatladım ve hemen eve geçtik, şimdi teyzem sehirdısında ve gelmesini bekliyorum.yine sikicem hemde bu sefer kendi yatagında. inlete inlete

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 Comments